Popularni fotografowie

Dla wielu osób Instagram to miejsce, w którym ludzie przedstawiają swoje życie, które spędzają w modnych klubach, restauracjach, hotelach, czy kawiarniach. Jednak oprócz zdjęć gwiazd, celebrytów i influencerów znajdują się tam też wartościowe fotografie, tylko trzeba ich dobrze poszukać. W naszym artykule została przedstawiona lista słynnych fotografów, których naprawdę warto obserwować. Oczywiście kolejność na tej liście jest przypadkowa, wszyscy są tak samo wyjątkowi i warci naszego zainteresowania.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/slynni-fotografowie-kogo-warto-znac/

Dave Yoder

Dave Yoder urodził się w Stanach Zjednoczonych, obecnie pracuje jako fotoreporter dla każdemu znanemu magazynu National Geographic. Na co dzień tworzy reportaże o różnorodnej tematyce. Na swoim profilu przestawia niezwykłe zdjęcia obrazujące architekturę, relacje międzyludzkie, a nawet modelki. Wykonywanie zdjęć ludzi wychodzi mu zdecydowanie najlepiej.

Zak Shelhamer

Zak Shelhamer wyróżnia się na tle innych tym, że zajmuje się fotografowaniem sportów ekstremalnych. Oprócz tego po prostu dość mocno interesuje się sportem, dlatego na swoich zdjęciach przedstawia styl życia, który odnosi się do aktywności fizycznej.

Richard „Koci” Hernandez

Richard Hernandez to typowy fotograf uliczny. Na jego zdjęciach znajdziemy głównie sceny z życia ludzi żyjących w przestrzeni miejskiej. Jego znakiem rozpoznawalnym są fotografie, które są utrzymane wyłącznie w kolorystyce bieli i czerni. Są mocno kontrastowe, dzięki temu tak bardzo budzą zachwyt i zainteresowanie.

Theron Humphrey

Theron Humphrey ma wyjątkowy styl i można powiedzieć, że się go ściśle trzyma. Na jego zdjęciach możemy dostrzec jego pupila, którego bardzo często fotografuje. Zdjęcia zwykle wykonuje seriami, przedstawia na nich wiele momentów z życia swojego ukochanego psa. Jego fotografie są utrzymane w jednolitej stylistyce, czasami są nawet wykonywane w wyreżyserowanych sceneriach. Można powiedzieć nawet, że jego zdjęcia są niezwykle symetryczne.

Zobacz też: http://bizneswiki.pl/zawod-fotograf-jak-nim-zostac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here