Jazda po torze wyścigowym dwoma lub większą ilością aut to nie lada gratka dla fana motoryzacji. Z takiego prezentu ucieszy się np. klient, z którym chce się zacieśnić kontakty biznesowe. Porówna osiągi kilku samochodów i przeżyje wspaniałą przygodę.

Jazda po torze wyścigowym – wspaniały pomysł na prezent

Jazda po torze wyścigowym stanowi doskonały i oryginalny prezent dla klienta, z którym chce się kontynuować i zacieśnić współpracę. Dzięki przejażdżce samochodami,  rozwijającymi zaskakująco dużą prędkość, może on poczuć ogrom adrenaliny. Emocje związane z prowadzeniem szybkiego auta lub bolidu będzie wspominał przez długie lata. Każdy fan motoryzacji chciałby przeżyć taką przygodę i będzie wdzięczny za umożliwienie mu tego. Co ważne, biznesmeni to zajęci ludzie, a voucher na realizację jazdy torem wyścigowym jest ważny aż przez 365 dni (źródło: go-racing.pl). Prowadzenie Ferrari, Lamborghini, Audi lub bolidu (auta używanego w Formule 1) pozwoli poczuć się jak kierowca wyścigowy. Warto wiedzieć, że tory wyścigowe przeznaczone dla amatorów są dostępne w wielu miejscach Polski, zarówno dla osób mieszkających w górach, środkowej części kraju, jak i nad morzem. Zróżnicowane położenie torów to kolejna zaleta opisywanej atrakcji. Autem osiągającym ogromne prędkości można przejechać się w Gdańsku, Warszawie, Kielcach, Krakowie lub Legnicy. Każdy przejazd jest poprzedzony szkoleniem dla osoby, która ma usiąść za kierownicą. Przez cały czas trwania jazdy kierowca znajduje się pod okiem instruktorów z wieloma przejechanymi godzinami i latami doświadczenia.

Przejażdżka dwoma lub większą ilością aut – dlaczego warto?

Przejażdżka dwoma lub większą ilością aut pozwoli porównać ich osiągi. Osoba, która wypróbowuje możliwości różnych samochodów może zaprosić na tor kogoś znajomego. Jazda kilkoma różnymi pojazdami dodatkowo urozmaici przygodę, a także zwiększy odczuwane emocje. Voucher może być początkiem nowego hobby i pomysłem np. na imprezę firmową na torze. Jeśli zakupione zostanie np. 3 okrążenia, to przy wyborze 3 aut każdym z nich można przejechać się po 1 okrążeniu. Cena prezentu waha się od 270 zł do prawie 1000 zł – w zależności od ilości wybranych aut i okrążeń. Można porównać możliwości Forda Mustanga i bolidu, Audi i Lamborghini oraz Nissana i Subaru. Do wypróbowania są też BMW, Subaru i wiele innych modeli aut. Początek formularza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here