Wypożyczanie maszyn budowlanych

Wielu przedsiębiorców sektora budowlanego, szczególnie w początkowym etapie swojej działalności, szuka oszczędności związanych z wyposażeniem swojej firmy w urządzenia i maszyny budowlane. Bez nich nie są oni w stanie wykonywać dla swoich klientów, inwestycji budowlanych, a z drugiej strony zbyt drogie maszyny mogą pogrążyć skutecznie ich płynność finansową. Rozwiązaniem dla tego wyzwania jest skorzystanie z oferty, jakie dają dziś nowoczesne wypożyczalnie sprzętu budowlanego.

Korzyści wypożyczenia maszyny budowlanej

Głównym atutem wynajmu okresowego konkretnej maszyny budowlanej, jest jej cena. Zamiast fabrycznie nowej maszyna, której koszt przekracza często kilkaset tysięcy złotych, można tę samą maszynę wynająć np. na 24 godziny, tydzień czy dwa (to już zależy od potrzeb), za proporcjonalnie niższą cenę! Taka opcja sprawia, że nawet małe firmy budowlane mają szansę starać się o przetargi, wiedząc, że  przypadku ich wygrania będą mogły pożyczyć sprzęt i przystąpić do prac, bez większych wydatków. W renomowanych wypożyczalniach jak np. https://www.jpd.com.pl/ można znaleźć praktycznie każde urządzenie niezbędne do pierwszych, dalszych i ostatecznych etapów budowy.

Korzyściami są też: możliwość dostarczenia maszyny prosto na plac budowy, ubezpieczenie sprzętu, terminowość i pełna sprawność techniczna pojazdu.

Zasady gry, czyli jak wypożyczyć maszynę?

Każda wypożyczalnia narzędzi, elektronarzędzi i maszyn może mieć nieco inne zasady najmu. Ważne jest jednak to, że wszystkie oparte są na identycznych podstawach. Klient podpisuje z firmą wynajmującą umowę na wypożyczenie danego sprzętu. Umowa ta ściśle precyzuje zasady najmu, czas, na jaki maszyna zostaje udostępniona, maksymalny termin zwrotu i cenę. To klient decyduje o tym, czy chce, żeby sprzęt dostarczono pod wskazane przez niego miejsce, czy sam zajmie się transportem. Większość wypożyczalni pobiera opłatę z góry lub pozwala ją rozbić na kilka partii. Prostota tego procesu i jego korzyści są dla przedsiębiorców budowlanych bezcenne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here