Oczyszczanie wodorowe sprzęt z wbudowanym generatorem wodoru

Dzisiaj zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii są bardzo skuteczne i bezpieczne. Pacjenci bardzo doceniają złożony efekt urządzeń, które umożliwiają korzystanie z rozszerzonej, wieloetapowej pielęgnacji. Doskonałym przykładem wszechstronnego sprzętu, który umożliwia wykonanie kilku zabiegów pielęgnacyjnych, jest Hydrogen Peel Medika. To zaawansowany technologicznie sprzęt do oczyszczania wodorowego zapewniający dokładne złuszczanie skóry i odetkanie porów.

Technologia oczyszczania wodorowego sprzętem kosmetologicznym

W przypadku procedury oczyszczania wodorowego sprzęt jest jednym z nowych produktów na rynku usług kosmetologicznych. Procedura ta zyskuje aprobatę ekspertów i pacjentów w całym kraju. Ten bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg umożliwia głębokie oczyszczenie skóry, a także jej głębokie odżywienie i wzbogacenie w tlen. Po przebytym zabiegu rewitalizującym skóra jest odmłodzona i odświeżona.

Technologia oczyszczania wodorowego sprzętem z generatorem wodoru daje kosmetologowi możliwość wykonania terapii odbudowującej zniszczony naskórek poprzez dopasowanie przepływu powietrza i substancji odżywczych. Wodór wytwarzany przez ten generator jest przenoszony do skóry przy użyciu strumienia wody pod odpowiednio dużym ciśnieniem (ciśnienie wyjściowe max 6 bar). Pobór mocy wynosi 150 VA, urządzenie posiada wbudowaną wytwornicę wodoru.

Wskazania do procedury oczyszczania wodorowego

Do zabiegu oczyszczania wodorowego sprzęt posiada trzy programy zabiegowe, system Vacuum control, czyli kontrola podciśnienia. Jest wskazany dla każdego rodzaju skóry, ze specjalnymi zaleceniami dla skóry trądzikowej i rozszerzonymi porami. Ta metoda oczyszczania jest idealna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet w każdym wieku.

Jest to zaawansowana procedura idealna w następujących sytuacjach:

  • Szara i zmęczona skóra – nierówny kolor skóry
  • Tłusta skóra – tendencja do pojawiania się zmian spowodowanych przez trądzik i procesy zapalne, powiększone pory i zaskórniki
  • Pierwsze sygnały starzenia się skóry.

Do wykonania oczyszczania wodorowego sprzęt wyposażono w licznik wytworzonego wodoru oraz automatyczny system start/stop. Urządzenie Hydrogen Peel (peeling wodorem) pozwala przeprowadzić zabieg będący idealnym początkiem do szerszej terapii przeciwstarzeniowej. Zintegrowane wykorzystanie uzupełniających się technologii: hydrobrazji, infuzji tlenowej, ultradźwięków i bipolarnych fal radiowych pozwala poprawić stan skóry po pierwszym zabiegu.

Jaka jest podstawa oczyszczenia wodorem?

Oczyszczanie skóry za pomocą wodoru to wieloetapowa procedura, która umożliwia przeprowadzenie złożonej pielęgnacji skóry od głębokiego oczyszczenia, neutralizacji wolnych rodników i złuszczania martwej warstwy naskórka, aż do natlenienia i odżywienia skóry oraz efektu rewitalizacji skóry. Aby osiągnąć ten cel, należy przejść kilka zaawansowanych technologicznie procedur:  hydrobrazję, infuzję, ultradźwięki i falę radiową.

Oczyszczanie wodorem polega na następujących procedurach:

Neutralizacja wolnych rodników podczas hydrobrazji (łagodny zabieg oczyszczający i złuszczający skórę) za pomocą aktywnego wodoru. Ta procedura polega na zastosowaniu głowicy do hydrobrazji, która umożliwia skórze wpływ strumienia wody z aktywnym wodorem pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób wodór jest wprowadzany głęboko w skórę i reaguje z reaktywnymi formami tlenu, minimalizując ich negatywny wpływ na procesy starzenia się skóry.

W wyniku tej reakcji otrzymuje się wodę i czysty tlen, procedura jest absolutnie bezbolesna. Złuszczanie martwej warstwy naskórka za pomocą starannie zebranej mieszaniny kwasów. Ten etap przygotowuje skórę do przyjęcia składników odżywczych wprowadzonych głęboko w skórę w kolejnych etapach procedury. Komórki skóry zostają dotlenione za pomocą przyswajalnego tlenu. Na tym etapie stosuje się końcówkę próżniową, która wstrzykuje aktywny tlen głęboko w skórę. Umożliwia to osiągnięcie działania przeciwzapalnego, zabijającego bakterie, normalizującego wydzielanie gruczołów łojowych, a także stymulującego mikrokrążenie krwi. Stymulacja syntezy kolagenu i elastyny zwiększa gęstość skóry.

Efekty oczyszczania wodorem sprzętem Hydrogen Peel Medika Premium

Efekty zabiegu oczyszczania za pomocą wodoru są natychmiast zauważalne. Nasycona tlenem i substancjami odżywczymi skóra nabiera blasku i zdrowego odcienia, jest głęboko nawilżona. Procedura może również usunąć zaskórniki, powiększone pory, wyeliminować procesy zapalne i znormalizować wydzielanie gruczołów łojowych. Zabieg umożliwia redukcję zmarszczek w okolicy oczu i usuwanie naczynek.

Długofalowym efektem zabiegu oczyszczania twarzy za pomocą wodoru jest stymulacja włókien kolagenu i elastyny, wzrost odcienia i elastyczności skóry oraz wzrost jej gęstości. Oprócz czyszczenia twarzy wodorem można zabiegiem objąć inne partie ciała i ujędrnić skórę na nogach, odżywić i nawilżyć np. skórę brzucha, zwolnić proces starzenia dłoni. Niewątpliwie zaletą procedury jest brak skutków ubocznych, a także możliwość jej przejścia o każdej porze roku. Zabieg czyszczenia twarzy wodorem można wykonać nawet na wrażliwej skórze z problemowymi naczyniami włosowatymi, a także bliznami po trądziku.

Więcej tutaj: https://medikapoland.pl/pl/content/33-oczyszczanie-wodorowe-sprzet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here