Elastyczna forma doręczania paczek – jak ułatwić odbiór paczki

Na rynku pojawia się coraz więcej możliwości wysyłania i dostarczania paczek. Powoli odchodzi się od standardowych doręczeń, na rzecz elastycznych i dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań. Coraz częściej chcą oni mieć możliwość odebrania przesyłki o każdej porze, bez ograniczenia czasowego i w najbliższym punkcie. Jak wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, nadać paczkę i rozwinąć swój biznes?

Paczka gotowa do odbioru o każdej porze

Jednym z takich rozwiązań jest Inpost – polska firma, która swoje usługi oferuje już od ponad dziesięciu lat. Na terenie całej Polski zlokalizowane są całodobowe punkty obsługi – paczkomaty, dzięki którym można nadać i odebrać przesyłkę. Zasięg tej usługi także jest imponujący – ponad 2000 punktów, w ponad 400 miejscowościach. Firma nie ogranicza się jednak wyłącznie do tego rodzaju doręczeń. Świadczy również usługi kurierskie na terenie naszego kraju oraz za granicą.

Paczkomaty InPost to ogromna sieć nowoczesnych urządzeń, dzięki którym klient może samodzielnie odebrać paczkę przez 7 dni w tygodniu. Specjalny kod śledzący pozwoli także na śledzenie swojej przesyłki. Paczkomaty to proste i intuicyjne rozwiązanie, które dzięki komunikatom wyświetlanym na ekranie, przeprowadza użytkownika przez proces odbioru. Wystarczy wpisać numer telefonu i kod lub zeskanować kod QR.

Jak rozwinąć swój biznes wysyłkowy

Coraz więcej firm decyduje się właśnie na to rozwiązanie – wykorzystywanie paczkomatów InPost. Wychodzą one naprzeciw oczekiwaniom klientów, ale mają pełne wsparcie dostawcy usług. Stworzono specjalną ofertę, aby wspierać przedsiębiorców. W jej skład wchodzą pakiety, które pozwolą okroić koszty, a także zintegrują sklep internetowy z tym rozwiązaniem. Wychodzą także naprzeciw firmom działającym aktywnie na Allegro – dedykowana usługa zwiększa szybkość i sprawność nadawania przesyłek.

Nie w każdym mieście działają paczkomaty, gdzie można samodzielnie nadać paczkę. Warto więc dołączyć swoją firmę do platformy epaka.pl, która skupia wiele firm kurierskich. Dzięki temu przedsiębiorca będzie miał najkorzystniejsze warunki, zaoszczędzi to także czas kontaktu z poszczególnymi usługodawcami. Epaka zdejmuje z przedsiębiorcy konieczność negocjowania cen z poszczególnymi kurierami i pozwala skupić się na biznesie. Dodatkowym atutem będzie mnogość stacjonarnych placówek na terenie całej Polski – ponad 150. To rozwiązanie pozwala dostosować ofertę do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta.

Przesyłki międzynarodowe

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej działają także na rynkach międzynarodowych, warto więc dostosować ofertę przesyłek do rozwoju firmy. Tu także z pomocą przyjdzie platforma Epaka.pl. Dzięki temu rozwiązaniu za pośrednictwem jednego podmiotu, można nadać przesyłkę w nawet najdalszy zakątek świata. Usługi w ramach takiej współpracy, pozwalają na swobodny przepływ towarów na terenie całej Europy, a nawet świata. Cała współpraca odbywa się w ramach polskiej spółki, bez względu na to jaką drogą dostarczana jest paczka – lądową czy lotniczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here