Naprawa instalacji sanitarnych w biurowcu

Biurowiec, podobnie jak każdy inny obiekt, korzysta z wielu różnego rodzaju instalacji sanitarnych. W zależności od wieku obiektu, jego standardu, polityki względem ochrony środowiska oraz odgórnie narzuconych przepisami uwarunkowań, biurowiec może być wyposażony w standardowe rozwiązania spełniające przepisy prawne, jak i często prośrodowiskowe, najnowsze rozwiązania technologiczne.

Naprawa instalacji sanitarnych w biurowcu niekoniecznie musi od razu wynikać z awarii. Często podczas przeglądów instalacji można doszukać się elementów wymagających naprawy lub wymiany. Może dotyczyć to kwestii sprzętu, np. klimatyzatorów, ale także i innych elementów, które mogą zepsuć się podczas typowego użytkowania przez dłuższy czas.

Świadczeniem usług serwisowych instalacji sanitarnych w Polsce trudni się wiele firm. W jaki sposób znaleźć tę właściwą, której można zlecić zarówno usługi serwisu gwarancyjnego, jak i serwis pogwarancyjny?

Serwis instalacji sanitarnych w biurowcu – sposoby na znalezienie odpowiedniej firmy

Sprawdzonym sposobem poszukiwania firm świadczących usługi serwisowe instalacji sanitarnych jest skorzystanie z Internetu, a precyzyjniej z wyszukiwarki internetowej. W zależności czego konkretnie poszukujemy możemy wpisać w wyszukiwarkę: „serwis HVAC” czy „serwis instalacji sanitarnych”. Jeżeli poszukujemy firmy lokalnie (z najbliższego otoczenia), możemy doprecyzować wyniki. Wówczas warto dopisać nazwę miejscowości na początku lub końcu wpisywanej frazy, np. „serwis HVAC Warszawa”.

Kiedy wyświetlona zostanie lista stron internetowych, należy pominąć reklamy i skupić się na tych wynikach, które dotyczą stron firmowych (a nie katalogów, czy portali informacyjnych). Warto zapoznać się z informacjami zawartymi na stronach, a następnie skontaktować się z kilkoma firmami, które naszym zdaniem najbardziej czytelnie zaprezentowały zakres oferty. Po otrzymaniu wyceny oraz zapoznaniu się z zapisami w umowie, można podjąć decyzję o zleceniu usługi serwisowej danej instalacji sanitarnej. Niekiedy decyzja musi zostać poprzedzona organizacją przetargu. W takiej sytuacji pomoc ze strony specjalisty w określeniu sposobu wyboru wykonawcy będzie niezwykle istotna.

Ventix Serwis

Jeżeli jednak nie ma przeciwwskazań aby wybrać firmę serwisową bez przetargu oraz bez dogłębnego researchu, rzetelnym partnerem w zakresie serwisowania instalacji sanitarnych jest firma Ventix Serwis z Jaworzna. Specjalizuje się w kompleksowym, profesjonalnym serwisie instalacji sanitarnych w biurowcach, galeriach handlowych, blokach, urzędach, muzeach, kinach, obiektach administracji publicznej i samorządowej.

Ventix Serwis realizuje usługi serwisowe na terenie całego kraju. Wykonuje je rzetelnie i w sposób profesjonalny, przewidziany dla tego typu usług. Zatrudniając kilkudziesięciu specjalistów różnych branż, dysponując najwyższej jakości sprzętem oraz posiadając wiedzę i doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych, jest w stanie sprostać każdemu zleceniu.

Z firmą serwisującą instalacje sanitarne w biurowcach – Ventix Serwis można skontaktować się na kilka sposobów:

Dlaczego warto zlecać usługi serwisowe profesjonalistom?

Wśród wielu właścicieli biurowców i innych obiektów użytkowych istnieje błędne przekonanie, iż wszystkie usługi można zrealizować „po kosztach” – czyli najtaniej jak to tylko możliwe. Szukanie oszczędności tam gdzie ich się nie powinno szukać, często prowadzi do poważnych i zwykle bardzo kosztownych konsekwencji. W większości przypadków można ich uniknąć zatrudniając profesjonalistów.

Profesjonalne firmy serwisowe są w stanie nie tylko odpowiednio zadbać o powierzoną im opiekę nad instalacjami, ale również posiadając duże doświadczenie i wiele realizacji z innych obszarów instalacyjnych, pomóc przy realizacji innych przedsięwzięć inwestycyjnych – samodzielnie lub w kooperacji z innym podmiotem.

Przykładowo, wskazana wyżej firma Ventix Serwis świadczy usługi serwisowe dla podmiotów biznesowych. Gdy zgłosi się do niej klient indywidualny, przekierowuje go do TB Klima. Natomiast jeżeli dany inwestor chce wdrożyć nowe instalacje, poleca usługi spółki matki – Ventix Sp. z o.o., która to świadczy usługi projektowo-wdrożeniowe instalacji sanitarnych każdego typu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here