Jaki jest kontener IBC

Kontener IBC to prawdziwy twardziel i kontener do zadań specjalnych. W ofercie z serii IBC polecane są kontenery do materiałów chemicznych, jak i spożywczych. Odpowiednie paletopojemniki IBC, pojemniki IBC czy skrzynie i skrzynio palety posiadają jak najlepsze referencje swoich klientów potwierdzone certyfikatami.

Zalety kontenera IBC

Kontener IBC jest kontenerem bardzo mocnym, wytrzymałym, odpornym na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne i na uderzenia mechaniczne. Jest to pojemnik IBC trwały, wytrzymały i wodoodporny.Jego wszechstronne zastosowanie spowodowane jest tym, że występuje on w różnych swoich rozmiarach, jest szczelny i przede wszystkim odporny na korozję. Wykonany z materiału przyjaznego środowiskowi naturalnemu, jest kontenerem zwrotnym i podlegającym recyklingowi.

Do czego wykorzystywany jest kontener?

Zarówno pojemnik IBC jak i paletopojemnik IBC wykorzystywany jest w przemyśle chemicznym jak i spożywczym. Jego zalety cenią sobie właściciele branż kosmetologicznych, farmakologicznych, chemicznych.Doskonale nadaje się do wynajmu i produkcji przemysłowej. Niektóre jego modele mają możliwość posiadania wewnątrz ekstremalnych temperatur. Dzięki temu pojemnik IBC jest bardzo doceniany przez producentów przeróżnych rodzajów produktów.

Wyprodukowany według wszelkich zalecanych norm

Kontener posiada specjalny i bezpieczny sposób napełniania go i opróżniania. Wieko można zamknąć, zabezpieczyć i odpowiednio opisać. Dodatkowo istnieje możliwość zaplombowania go przez co chroni się jego zawartość przed zniszczeniem i różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Na jego szczycie centralnie umieszczony jest główny jego wlew, który pozwala na jego proste użycie. Kontener ma także zainstalowany system odpowietrzania, dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko, że wystąpi w jego wnętrzu nadciśnienie. Dodać też należy, że jego szczelne zamknięcie zabezpiecza przed wydobywaniem się niezdrowych oparów.

Zaprojektowany tak by cieszył długo

Paletopojemnik IBC został zaprojektowany jako opakowanie zwrotne, takie któremu nic nie może zaszkodzić. Jest on łatwy w utrzymaniu w czystości, bez problemu można go naprawić lub szybko wymienić jakąś jego część. Poszczególne kontenery można sztaplować ale tylko do czterech sztuk. Kontenerem można łatwo manewrować, przez co jest łatwy w przemieszczaniu go.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here