Ranking tablic biurowych

Zastanawiasz się jaka tablica najlepiej pasowałaby do Twojego biura? Nie masz pomysłu odnośnie aranżacji wnętrza? Nie wiesz, co dawałoby Twoim pracownikom komfort pracy i zwiększyło efektywność zespołu? Mamy na to odpowiedź – tablice biurowe sprawdzą się w 100%, dlatego poniżej znajdziesz ranking najlepszych rodzajów, z których wybierzesz dla siebie najodpowiedniejszą.

5. miejsce – tablica kredowa

Najsłynniejsza już od czasów podstawówki, gdzie do jej użytkowania wystarczy biała lub kolorowa kreda oraz gąbka do ścierania na sucho czy morko. Wciąż jest ona popularna, lecz rzadko widywana w biurach – może za wyjątkiem firm związanych z edukacją, korepetycjami itp. Jest to jedna z tańszych alternatyw, jeśli chodzi o tablice biurowe, aczkolwiek zanim ją kupisz, musisz zdawać sobie sprawę z kilku rzeczy.

Po pierwsze, utrzymanie jej w czystości jest stosunkowo trudne, ponieważ najlepiej wyczyścić ją na mokro. Z drugiej strony wiąże się to z niehigienicznym użytkowaniem, kiedy konieczne jest umycie rąk za każdym razem, gdy bierzesz kredę do ręki. Najzwyczajniej jest to niewygodne i nieporęczne. Po drugie, trzeba liczyć się z dużą ilością pyłu i kurzu, które na pewno zabrudzą Twoje biuro. Właśnie dlatego tablice kredowe zajmują u nas ostatnie miejsce w rankingu.

4. miejsce – tablice korkowe

Te zdecydowanie nie brudzą wcale, co jest ich pierwszym plusem, podobnie jak koszt zakupu. Jednak na tym poniekąd kończy się ich praktyczność, gdyż korzystanie z tablicy korkowej opiera się wyłącznie na przypinaniu i odpinaniu karteczek. Naszym zdaniem to dobra alternatywa dla tablic pracowniczych, które mogą posłużyć im jako pewnego rodzaju organizery pracy. Można śmiało zawiesić na nim plan, harmonogram i najważniejsze spotkania w tygodniu, lecz co w przypadku, gdy karteczka zginie, odpadnie albo ktoś przez przypadek ją przewiesi?

Wtedy pojawiają się pierwsze problemy, które nie powinny mieć miejsca zarówno w małej, jak i dużej firmie. To szczegóły, o których może nie myślisz na początku, ale warto zapobiegać niż później tłumaczyć się klientom z niezrealizowanego zadania czy nieobecności na spotkaniu.

3. miejsce – tablice ceramiczne

Tutaj zaczynamy już nasze TOP 3 najlepsze rodzaje tablic biurowych, które odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością, wytrzymałością i wielofunkcyjnością. Właśnie ceramiczne tablice należą do nich i świetnie sprawdzą się w każdym biurze. Do ich użytkowania będziesz potrzebować wyłącznie mazaków suchościeralnych oraz specjalnej gąbeczki, gdzie nic się nie kruszy, nie kurzy ani nie brudzi. Wszystko zatem gwarantuje maksimum higieny podczas korzystania, a użytkownicy mogą liczyć na praktyczne zastosowanie.

Zwłaszcza ceramiczne tablice są niesamowicie wytrzymałe, ze względu na swój materiał. Jednak jak to zwykle w życiu bywa, wszystko, co skuteczniejsze jest też droższe. Wybrane przez nas trzy najlepsze tablice biurowe będą niestety generować większe koszty, choć nie w każdym przypadku, o czym dowiesz się później, aczkolwiek wszystkie znajdziesz w dobrych cenach na https://tablice-magnetyczne.com/.

2. miejsce – tablice interaktywne

Na pewno słyszałeś o nich wiele, a jeszcze więcej o korzyściach jakie za sobą niosą. Tablice interaktywne to najnowocześniejszy sprzęt, w który możesz zainwestować. Pewnie zastanawiasz się dlaczego nie znalazły się na pierwszym miejscu i co może być od nich lepsze?

Otóż, te tablice nadają się do poszczególnych rodzajów firm, które często organizują spotkania pracownicze lub ze wspólnikami, gdzie omawiane są ważne kwestie finansowe, prezentowane statystyki lub omawiane złożone strategie marketingowe. Te najlepiej można przedstawić za pomocą multimediów, gdzie pokazane zostaną pewne tendencje, wzrosty, korzyści i konkretne przykłady, czego nie można namalować lub przypiąć na zwykłej tablicy. Nie każda firma potrzebuje takiego wyposażenia, lecz jeśli należy do tego szczególnego grona, powinieneś poważnie zastanowić się nad tablicami interaktywnymi, które możesz spożytkować na wiele praktycznych sposobów.

1. miejsce – tablice magnetyczne

I w końcu przechodzimy do lidera wśród wszystkich tablic biurowych – suchościeralna tablica magnetyczna. Pewnie dla niektórych jest to szokiem, ale oto najczęściej wybierany rodzaj tablicy. Sprawdzi się ona już w każdym typie biura, w różnych działach, do różnych zadań i dla różnych branż. Nie ma dla niej żadnych ograniczeń, ponieważ może posłużyć do zapisywania pomysłów, planów i konkretnych informacji. Poza tym jej magnetyczne właściwości pozwalają na przypięcie najważniejszych danych, a jej jednolita powierzchnia może posłużyć jako ekran projektora, gdzie w rezultacie zyskujesz 3 w 1.

Chyba nie ulega żadnym wątpliwościom, że to właśnie magnetyczne tablice w 100% sprawdzą się w Twojej firmie i w Twoim biurze podczas każdego spotkania, szkolenia czy zgromadzenia członków zespołu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here