Profesjonalny sprzęt magazynowy

Bez profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości, podobnie jak bez wielu akcesoriów i narzędzi – nie jest możliwe efektywne prowadzenie działalności w wielu branżach. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi i akcesoriom praca staje się bardziej ergonomiczna, wydajna i co równie istotne – bezpieczna. Dlatego warto inwestować w dobry sprzęt, który będzie służył przez lata – w magazynach, w halach produkcyjnych, na zapleczach zakładów, w hurtowniach, w zakładach usługowych czy też w sklepach.

Kompleksowa oferta dla magazynów i nie tylko

Wyposażenie dla magazynów tylko umownie dotyczy właśnie tych przestrzeni użytkowych – tak naprawdę różnego rodzaju sprzęt i akcesoria – są niezbędne w wielu miejscach, gdzie składuje się towary i materiały, korzysta z parku maszynowego, z różnego rodzaju urządzeń, narzędzi, gdzie zarządza się różnymi obszarami roboczymi itd.

Sprzęt taki znacznie ułatwia pracę zespołów pracowniczych, jak i właścicieli niewielkich zakładów, np. rzemieślniczych, warsztatów, czy sklepów. W powszechnym użyciu są np. pojemniki – w wielu kształtach, o różnych pojemnościach i o różnych właściwościach technicznych. 

To np. pojemniki-kuwety, pojemniki z pokrywami i bez pokryw, wiadra, kosze ażurowe, składane i wiele innych tego typu produktów, służących do przechowywania, segregowania i przenoszenia materiałów, narzędzi itd.

Pojemniki są uniwersalne i funkcjonalne – pod warunkiem, że wykonano je z najwyższej klasy tworzyw sztucznych, takich jak PP i HDPE, które stwarzają odpowiednie warunki nawet do przechowywania artykułów spożywczych. Są stabilne, higieniczne i nie tracą na wartości użytkowej, nawet mimo wieloletniej eksploatacji.

Te i inne produkty ze sklepu magazynuj.pl wyróżniają się najwyższą jakością, zgodną z przepisami polskimi i unijnymi. 

Sklep oferuje wszelkiego rodzaju sprzęt magazynowy – to m.in. pojemniki, kontenery, palety, worki big bag, regały metalowe, szafki na klucze, apteczki przemysłowe, wanny ociekowe, odboje, słupki metalowe, barierki ochronne, maty antystatyczne, beczki, kanistry, wciągniki i podnośniki oraz wózki transportowe.

Specjalistyczne wózki najwyższej jakości

Wózki platformowe oraz wózki transportowe to jedne z popularniejszych artykułów w ofercie sklepu Magazynuj.pl. Wózki tego rodzaju są niezbędne w wielu branżach – w produkcji, w usługach i w handlu oraz w różnego typu magazynach. 

W zależności od charakteru prowadzonej działalności – przydają się różne wózki. Magazynuj.pl oferuje min wózki.: półkowe, platformowe, paletowe, transportowe, z jedną burtą, z dwoma burtami, dwukołowe, schodowe, serwisowe, sklepowe, hotelowe, składane, zabudowane czy też wózki osiatkowane.

Najczęściej używane są wózki platformowe – ich płaska powierzchnia pozwala na przewożenie różnych materiałów, w tym m.in. części zamiennych, beczek lub kartonów. Są to wózki jednoburtowe albo dwuburtowe. Niektóre z modeli wózków platformowych wyposażone są w siatkę zabezpieczającą. 

Często używane są także wózki taczkowe (in. schodowe). Jak sama ich nazwa wskazuje, potrafią z łatwością pokonywać różne przestrzenie, w tym schody. Ich charakterystyczną częścią jest wysoko usadowiona rączka, ułatwiająca transport, co ma szczególne znaczenie np. przy przewożeniu przedmiotów o niestandardowych rozmiarach. Mogą mieć dodatkowy łańcuch zabezpieczający.

W sklepie Magazynuj.pl można również nabyć wózki paletowe, charakteryzujące się bardzo niskim profilem. W konstrukcji wózka duże znaczenie mają widły wsuwane pod palety. Tego typu wózek znacznie ułatwia pracę przy przewożeniu ciężkich palet. Specjalny mechanizm pneumatyczny  pozwala na uniesienie ciężkiego ładunku na wysokość około 20 cm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here