W wielu firmach panuje zwyczaj wręczania prezentu bożonarodzeniowego szefowi od całego zespołu. Inspiracji do niepowtarzalnych niespodzianek można szukać wśród prezentów-przeżyć, które są coraz popularniejszą formą upominków. Mogą być nimi, np.: widokowy lot motolotnią, przejazd sportowym autem, kurs driftingu czy degustacja whisky.

Lot widokowy jako pomysł na prezent pod choinkę

Tradycyjne świąteczne prezenty, jak butelka drogiego alkoholu czy elegancki przybornik biurowy, można zamienić na wyjątkowe przeżycie, np. w postaci lotu motolotnią. Voucher na przelot widokowy można wykorzystać w ciągu roku od dnia jego wykupienia. Daje to możliwość rezerwacji dogodnego terminu jego realizacji po zgiełku związanym ze świątecznymi przygotowaniami i rodzinnymi spotkaniami z bliskimi. Bon podarunkowy upoważnia do odbycia około 15-minutowego lotu tandemowego dla jednej osoby. Uczestnik zajmuje miejsce pasażera, a motolotnią steruje wykwalifikowany pilot. Właściciel vouchera zostaje wyposażony w ochronny kask i zapinany jest w pasy bezpieczeństwa.

Męskie prezenty sportowe dla szefa

Wybierając prezent dla szefa, warto pokusić się o bardziej ekstremalne upominki, jak szalona jazda sportowym autem po torze wyścigowym czy profesjonalny kurs driftingu. Niespodzianka z pewnością ucieszy każdego miłośnika motoryzacji oraz mocnych wrażeń

  • Przejażdżka sportowym autem

Voucher na jazdę po profesjonalnym torze, jednym z ekskluzywnych i sportowych aut, to wymarzony prezent dla fanów wyścigów samochodowych. Zabawa poprzedzona jest krótkim szkoleniem teoretycznym, następnie właściciel vouchera może wcielić się w rolę kierowcy rajdowego i cieszyć się szybką jazdą pod okiem instruktora, który na czas jazdy zajmuje miejsce pasażera.

  • Kurs driftingu

Drifting jest niezwykle widowiskowym sportem, który cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród miłośników szybkiej jazdy. W trakcie indywidualnych zajęć uczestnik uczy się sztuki wprowadzania auta w kontrolowany poślizg oraz panowania nad nim przy dużej prędkości. Kursy organizowane są na specjalnie do tego przygotowanych zamkniętych placach lub torach. Nad bezpieczeństwem kursantów czuwają doświadczeni instruktorzy.

Degustacja whisky – oryginalny pomysł na prezent

Degustacja whisky to pomysł na prezent dla mężczyzn, którzy chcieliby zostać świadomymi degustatorami bądź pogłębić swoją wiedzę na temat tego szlachetnego trunku. W czasie spotkania odbywa się prezentacja wybranych rodzajów alkoholu, a także wykład o ciekawostkach związanych, np.: z jego produkcją, leżakowaniem czy sposobem podawania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here