Na jakie okazje możemy zamówić tort firmowy

Tort jest ciastem, które większość ludzi kojarzy z obchodami indywidualnych świąt, takich jak urodziny lub imieniny. Stanowi on również niezbędny element uroczystości weselnych, podczas których umila czas gościom świętującym zaślubiny młodych par. Istnieje również wiele innych okazji, podczas których torty okazują się być coraz częstszymi gośćmi na stołach biesiadujących. Podczas jakich niestandardowych obchodów warto zdecydować się na zamówienie tego typu ciasta?

Torty firmowe nie tylko na urodziny i wesela

Ważnemu wydarzeniu w życiu powinny towarzyszyć słodkości najwyższej jakości! W związku z tym, podczas planowania imprezy, warto wliczyć w jej koszt zakup tortu firmowego. Choć kiedyś ciasto to kojarzono jedynie z urodzinami, weselem czy uroczystościami takimi jak pierwsza komunia święta, obecnie jest ono obecne na stołach znacznie częściej. Na tę słodką niespodziankę można zdecydować się, np. z okazji narodzin dziecka, przeprowadzki w dalekie strony, a także awansu w pracy czy przejścia na zasłużoną emeryturę! Ma to związek z faktem, że torty są dziś tworzone na zamówienie, co nadaje im personalnego charakteru. Na stronie internetowej https://www.williams.pl/, oprócz klasycznych, znanych wszystkim ciast z tego rodzaju, zamówić można również wykonane z najwyższą starannością słodkości o nietuzinkowych smakach, także z wybranym przez klienta obrazkiem! W ofercie cukierni znajduje się m.in. PAVLOVA, gdzie główną rolę grają bezy, mascarpone oraz kwaśne owoce, takie jak maliny czy marakuje, RIBES, oparty na czekoladzie i czarnej porzeczce oraz tort, którego nazwa związana jest z cukiernią: WILLIAMS, z ukrytą wśród musu czekoladowego niespodzianką w postaci gruszki.

Co znajdę w ofercie cukierni Williams?

Oprócz unikalnych w wyglądzie i smaku tortów, cukiernia Williams oferuje swoim klientom również inne produkty. Najróżniejsze rodzaje serników, szarlotek, a także inne ciasta oraz drobne wypieki, w tym kruche ciasteczka i ptysie to słodkości, które szczerze polecamy. Na miejscu dostępne są również lody naturalne oraz aromatyczna kawa. Zapraszamy do odwiedzenia kawiarni i samodzielnego przekonania się o jej wyjątkowości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here