Jak kupować taniej sprawne maszyny budowlane i rolnicze

Zakup maszyn budowlanych i rolniczych, które są sprawnie technicznie i mogą służyć przez kolejne lata, wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Nowe pojazdy specjalistyczne, kupowane bezpośrednio od dystrybutorów czy producentów są wyjątkowo drogie i nie każdą firmę na to stać, dlatego poszukiwanie tańszych alternatyw jest dzisiaj niezwykle ważne. Dobrym pomysłem może być np. wykorzystanie tzw. aukcji poleasingowych, na których sprzedaje się sprawne maszyny używane.

Jakie produkty można nabyć na aukcjach poleasingowych?

Rozbudowane platformy umożliwiające udział w aukcjach poleasingowych, jak np. https://www.klaravik.pl/ współpracują z największymi na rynku firmami budowlanymi i specjalizującymi się w wynajmie maszyn, dzięki czemu na ich aukcje trafią sprzęty w bardzo dobrym stanie, które przeszły już okres leasingu, były używane kilka lat i mogą teraz taniej służyć kolejnym właścicielom. Wśród nich są m.in zaawansowane technologicznie maszyny budowlane, podnośniki, agregaty do różnych zastosowań, kontenery, profesjonalny sprzęt zagęszczający, traktory, koparko-ładowarki, ale i całe zestawy narzędzi ręcznych wykorzystywanych w budownictwie i w branży rolniczej.

Korzyści zakupu maszyn poleasingowych

Główną korzyścią, jaką mają nowoczesne aukcje poleasingowe jest oczywiście możliwość taniego kupienia maszyny, którą można dalej wykorzystywać we własnym przedsiębiorstwie, nie płacąc za nią fortuny. Aukcje tego typu to okazja do licytowania cen, co przy odrobinie szczęścia może pozwolić na naprawdę korzystne zakupy. Wszystkie dostępne w sprzedaży maszyny rolnicze poleasingowe, podobnie jak i maszyny budowlane, pochodzą od sprawdzonych sprzedawców, a przed wystawieniem na aukcję mają robione wszystkie niezbędne badania i przeglądy. Część z nich, dla gwarancji jakości, opatrzona jest również wyceną rzeczoznawcy, dzięki której klienci otrzymują w ofertach sprzęt w atrakcyjnych, niezawyżonych i odpowiadających rzeczywistości cenach. Taka forma zakupu staje się w Polsce coraz bardziej popularna, ponieważ pozwala na realne oszczędności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here