Gdzie można skonsolidować chwilówki?

Szybkie pożyczki, które zaczynają wymykać się spod kontroli potrafią nie tylko obniżyć nasze dochody, ale też znacząco obniżyć zdolność kredytową. Może się zdarzyć, że nieumiejętne korzystanie z chwilówek doprowadzi do sytuacji, w której bank odmówi nam przyznania kredytu. Aby polepszyć swoją sytuację warto pomyśleć o konsolidacji chwilówek https://splatakredytow.pl/. Gdzie możesz to zrobić?

Banki wychodzą klientom naprzeciw

Kiedyś posiadanie chwilówek praktycznie z marszu wykluczało potencjalnego kredytobiorcę. Na szczęście obecnie coraz więcej banków otwiera się na możliwość spłaty pozabankowych zobowiązań swoich klientów. Specjalnie dla nich przygotowano nawet kredyt na konsolidację chwilówek. Warunkiem uzyskania kredytu jest posiadanie dobrej historii kredytowej, dlatego ważne jest, abyś spłacał wszystkie zobowiązania w terminie. Konsolidacja chwilówek w banku jest jednym z najlepszych rozwiązań. Dzięki konsolidacji będziesz spłacał mniejsza miesięczną ratę i wydłużysz okres spłaty. Co prawda niektóre banki nadal sceptycznie podchodzą do klientów posiadających zobowiązania w postaci chwilówek, dlatego warto przejrzeć oferty kilku placówek, by wybrać taką, która oferuje najlepsze warunki. Warto również skorzystać z pomocy dobrego doradcy, który zajmie się Twoim wnioskiem. Dzięki doradcy finansowemu https://splatakredytow.pl/ unikniesz wielokrotnych zapytań kredytowych – każde z nich zmniejsza Twoje szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku!

Szukaj pomocy poza bankiem

Jeżeli jednak znalazłeś się w sytuacji, kiedy konsolidacja chwilówek w banku jest niemożliwa, np. z powodu braku zdolności kredytowej możesz ubiegać się o pożyczkę pozabankową. Uważaj jednak, aby nie wpaść z deszczu pod rynnę – musisz rozejrzeć się za pożyczką, która będzie elastyczna i przede wszystkim tańsza od dotychczasowych zobowiązań. Taka pożyczka będzie miała sens wtedy, kiedy będzie mogła być rozłożona na dostatecznie długi okres czasu. Pożyczki pozabankowe będą jednak sporo droższe niż konsolidacja chwilówek w banku. Jednak w porównaniu z wciąż przedłużanymi szybkimi pożyczkami i tak są lepszym rozwiązaniem. Najważniejsze to doprowadzić do odzyskania płynności finansowej poprzez obniżenie wysokości miesięcznych rat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here