Synergia w sprzedaży

Coraz większą popularnością cieszy się handel w sieci. Przy obecnej technologii i łatwości dostępu do podwykonawców jak firmy segmentu fulfilment, coraz łatwiej jest się skusić na prowadzenie działalności właśnie w ten sposób. W Polsce sprzedaż na Allegro miała swoje lepsze i gorsze momenty. Mam tu na myśli nie tyle opinie o samej firmie Allegro, co o sprzedawcach tam występujących.

Pojawił się bowiem moment, że wielu nieuczciwych handlarzy próbowało np. zamiast kartonu z telefonem wysłać ziemniaki licząc na anonimowość w sieci. Z drugiej zaś strony strach sprzedających, że kupujący nie odbierze paczki i będą musieli pokryć koszty transportu w dwie strony. Jestem świadomy, że takie patologiczne sytuacje nadal mają miejsce, jednak organy ścigania są już na tyle przeszkolone, że sprawy szybko mają pozytywne rozwiązania. Dla osób, których sprzedaż opiera się na internecie, dobrym rozwiązaniem jest www.wfirma.pl która łączy większość rzeczy w jednym.

Dużym plusem jest integracja systemu wFirma.pl z Allegro, dzięki czemu z poziomu jednego serwisu jesteśmy w stanie ogarnąć zarówno sprawy związane ze sprzedażą, kadrami oraz księgowością. To bardzo ważne, gdyż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego. że na głowie szefa firmy jest bardzo dużo obowiązków. Nie dość, że musi zajmować się stroną kreatywną, to jeszcze zmagać się z różnymi problemami pracowników. Normalną rzeczą są też różnice charakterów, dlatego niekiedy bez większego powodu, klient chce rozmawiać z samym szefem. Dochodzi do tego, że przedsiębiorca biega od firmy, do urzędu z urzędu na spotkanie a w międzyczasie odbiera 30 telefonów.

Automatyzacja sprzedaży na Allegro z wFirma.pl daje możliwość odetchnięcia i posiadania kontroli nad większą częścią firmy i to z dowolnego miejsca na świecie. Taka synergia dużych portali daje właścicielowi działalności odczuć masę udogodnień. Jeśli dodamy do tego współpracę z logistyką e-commerce, pojawia nam się przyjemny obraz ładu i porządku. Dzięki czemu szczęśliwsi będą zarówno pracodawcy, jak i pracownicy. Wynikiem takiego stanu rzeczy będzie z pewnością zadowolony klient, który chętnie wróci do firmy, od której bije profesjonalizm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here