Roboty agv

Przyszłość ludzkości stoi pod znakiem robotyki. W obecnej chwili zapewne nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez elektroniki, a dalej Internetu, social mediów, nawigacji czy sztucznej inteligencji. To wszystko pozwala nam w pełni korzystać z życia, nadając mu zupełnie inny wymiar. To samo tyczy się pracy.

Przeróżne maszyny, urządzenia i komputery pomagają nam niemalże każdego dnia – czy to w kompletnie błahych czynnościach, czy w skomplikowanych zadaniach, lub w wykonywanej pracy. Na obecną chwilę z wykorzystywaniem robotów kojarzą nam się wyłącznie zawody inżynieryjne, prace naukowców oraz NASA.

Powstawanie robotów świadczy o postępie technologicznym oraz rozwoju nauk, co najczęściej wiąże się z ogromnymi pieniędzmi i niejako zarezerwowaniem tej dziedziny do konkretnych prac. Zwykle o wyższym przeznaczeniu. Tymczasem firma Lean-Tech wychodzi zakładów produkcyjnych i transportowych z innowacyjnym projektem samojezdnych wózków AGV.

Wózki AGV – Lean-Tech

Firma Lean-Tech specjalizuje się w projektach z zakresu intralogistyki, układnic magazynowych, a także w dostarczaniu całych linii produkcyjnych i montażowych. Koncentruje się głównie na współpracy z firmami zajmującymi się przemysłem spożywczym, chemicznym, budowlanym oraz drzewnym, jak również stawia na magazyny logistyczne, produkcję opakowań i branżę RTV AGD. Firma stawia na innowacyjność, i to właśnie dzięki niej, wprowadziła na rynek robot AVG – Lean Cart, który zmieni obliczę pracy magazynowej, logistyki oraz transportu.

Robot AVG

Innowacyjny, samojezdny wózek AVG wyeliminuje niewygodny transport wózkami widłowymi oraz paletowymi, zapewniając komfort, jak również wzmożoną efektywność pracy. Autonomiczne pojazdy transportowe są wyposażone w systemy bezpieczeństwa, nawigacji i lokalizacji, przez co są w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Roboty AVG zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu potrzeb klientów, którzy stawiają na nowoczesność i innowacyjność w swoim miejscu pracy. Samojezdne wózki dbają o bezpośrednie przemieszczanie towarów bez udziału operatora.

Cztery filary AVG

Elastyczność. Urządzenie jest w pełni personalizowane. Robot zostaje dostosowany pod indywidualne potrzeby klienta.

Wydajność. Roboty AVG posiadają udźwig nawet do 1500 kg, a minimalny czas pracy to 8h, który może zostać wydłużony do 16h. Roboty nadają się transportowania zarówno ciężkich materiałów, jak i pudełek, czy też kartonów o niewielkiej wadze.

Niezawodność. Roboty AVG są zbudowane z najlepszych materiałów oraz posiadają autorski system monitoringu. Samojezdne urządzenia są wykonane z precyzją i dbałością o każdy detal. Kluczowa dla inżynierów firmy Lean-Tech jest jakość, którą docenia każdy klient.

Bezpieczeństwo. Roboty zostały wyposażone w systemu nadzorujące przestrzeń 2D oraz 3D.

Inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie – Lean Cart – jest niezwykle prosty do wdrożenia. Nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy ani programowania, ponieważ system ten wykorzystuje kombinację wielu technologii komunikacji radiowej. Wystarczy zainstalować i cieszyć się z nowego pracownika – samojeżdżącego wózka AGV.

Przyszłość logistyki

Roboty AGV to przyszłość każdego magazynu logistycznego, hali pracowniczej i zakładów pracy. Szybka i sprawna praca dzięki samojezdnym wózkom jest już możliwa. Koniec z urazami spowodowanymi transportem ciężkich materiałów i obsługą wózków widłowych oraz paletowych. Od dziś to i wiele więcej zrobi za nas robot AGV.

Podsumowanie

Roboty AGV to urządzenia personalizowane pod każdorazowe oczekiwania klienta; z udźwigiem do 1500 kg; ciągłą pracą nawet do 16h; posiadające laserowe skanery bezpieczeństwa i hybrydowy system nawigacji.

Pracodawco postaw na nowoczesność i przyszłościowe rozwiązania, wybierz ROBOTY AGV. 

Źródło: http://out-med.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here