Profesjonalny producent placów zabaw

Decyzja o budowie przydomowego placu zabaw lub postawieniu na osiedlu placu publicznego, jest zarówno dla osoby prywatnej, jak i instytucji, która podejmuje się takiej budowy, dużym wyzwaniem. Wybór firmy, w której kupi się poszczególne atrakcje, koszty, czas realizacji – to wszystko wymaga dobrego przygotowania. Od czego zacząć?

Producent placów zabaw czy pośrednik?

Pierwszą kwestią jest zorientowanie się w cenach różnych atrakcji, jakie umieści się na planowanym miejscu zabaw. Tu do wyboru są w zasadzie dwie opcje. Producent placów zabaw, jak np. https://www.avisplacezabaw.pl/, który wytwarza je i sprzedaje bezpośrednio, lub sklepy z takimi atrakcjami, stanowiące pośrednika, a więc i oferujące nieco wyższe ceny niż wytwórca. Z punktu widzenia ekonomii, zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z tej pierwszej możliwości, bo może ona pozwolić na znaczne oszczędności. Dodatkowo, bezpośredni producent oferuje gwarancje wprost od niego i nierzadko możliwość serwisowania urządzeń do zabaw na placu.

Jakie atrakcje na plac zabaw?

Drugą sprawą, jest decyzja o tym, jakie konkretne rzeczy znajdą się na placu zabaw. Nowoczesne miejsca dziecięcych szaleństw są dzisiaj nie tylko tradycyjną ślizgawką, huśtawką czy piaskownicą. Wraz z rosnącymi potrzebami maluchów, ale i coraz większymi możliwościami technologicznymi, na placach może się znaleźć więcej rzeczy, które zainspirują dzieci do ciekawszej zabawy. Mogą to być np. małpie gaje czyli specjalne konstrukcje wspinaczkowe, linaria cieszące się dużą popularnością wśród dzieci mocno aktywnych, ścieżki zdrowia, huśtawki wagowe, trampoliny czy nawet mini zestawy do tzw. street workoutu. Warto pamiętać, że im więcej różnorodnych pomysłów znajdzie się w miejscu zabaw, tym większa szansa na skupienie uwag dziecka i wyrobienie w nim nowych, zręcznościowych umiejętności.

Na koniec, przed finalną decyzją o zakupie, należy też upewnić się, co do bezpieczeństwa wybranych atrakcji. Tu konieczne jest sprawdzenie certyfikatów jakości i niezawodności sprzętu oraz dopytanie o czas gwarancji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here