Kredyt bez zaświadczeń o zarobkach - jak z niego skorzystać?

Czasem zdarza się tak, że wzięcie kredytu w banku nie jest dla nas możliwe. W takiej sytuacji możemy ratować się na kilka różnych sposobów – pożyczyć pieniądze od przyjaciół, zdecydować się na szybką chwilówkę, lub wybrać kredyt bez zaświadczeń o zarobkach. Jak działa ta ostatnia opcja? Czy warto ją rozważyć? Gdzie możemy starać się o takie finansowanie?

  1. Jak działa kredyt bez zaświadczeń?
  2. Gdzie można go otrzymać?
  3. Czy warto brać taki kredyt?

Jak działa kredyt bez zaświadczeń?

Kredyty gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach – Get-money.pl to rodzaj finansowania, w przypadku którego bank nie bierze pod uwagę ile zarabiamy, w momencie gdy kalkuluje nam możliwą wysokość pożyczki. Gdy chcemy skorzystać z takiej opcji, wystarczy okazać nasz dowód osobisty i wyciąg z rachunku bankowego lub oświadczenie, że w ogóle osiągamy jakieś dochody. Ich wysokość nie jest jednak wymagana, aby dostać pozytywną opinię kredytodawcy. Ile możemy wziąć w takiej opcji kredytowania? Widełki są bardzo różne i zależą od instytucji, do której się zwrócimy, jednak kredyt tego typu może wynieść już od 50 zł, do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Gdzie można go otrzymać?

Wsparcie tego typu możemy otrzymać w niektórych bankach, a także w instytucjach pozabankowych. W przypadku tych drugich wszystko odbywa się przez internet, a decyzję co do złożonego przez nas wniosku dostajemy bardzo szybko, czasem nawet w mniej niż kwadrans. Aby wybrać najbardziej pasującą nam propozycję dobrze jest skorzystać ze stron tworzących listy i rankingi tego typu pożyczek – w jednym miejscu znajdziemy wiele ofert, podzielonych według różnych parametrów, ze wszystkimi wadami i zaletami wypisanymi czarno na białym. Więcej o tym, jak znaleźć najlepszą opcję kredytu bez zaświadczenia o zarobkach znajdziesz na stronie http://www.get-money.pl/aktualno%C5%9Bci/banki/kredyt-got%C3%B3wkowy-bez-za%C5%9Bwiadcze%C5%84-o-zarobkach.

Czy warto brać taki kredyt?

Kredyty tego typu mogą być bardzo pomocne w wielu sytuacjach. Jeżeli zależy nam na szybkim finansowaniu, nie wymagającym zbyt wielu formalności, kredyt bez zaświadczenia o zarobkach będzie wprost idealny. Dużym atutem jest również tempo spłaty – nie musimy umawiać się z bankiem na wiele miesięcy rat, a zamiast tego możemy spłacić zobowiązanie w bardzo krótkim czasie. Kredyt tego typu będzie więc idealny na małe i średnie wydatki, jak np. zakup nowego sprzętu do domu czy dofinansowanie wakacji, chociaż z drugiej strony może nie nadawać się na duże inwestycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here