Gdzie po wynajem samochodów dostawczych Trójmiasto

Każda osoba czytająca ten tekst z pewnością miała do czynienia już z załatwieniem dość problematycznego transportu: przeprowadzka? Remont? Zakup czegoś o ponadprzeciętnych gabarytach, co nie mieści się w bagażniku zwykłego auta osobowego? A może posiadasz własną firmę i potrzebujesz czasowo powiększyć flotę swoich aut? We wszystkich tych przypadkach sprawdzi się firma, która oferuje wynajem samochodów dostawczych. Trójmiasto i okolice to główne tereny jej działania. O jakiej firmie mowa?

Elit Rent – najlepsza wypożyczalnia samochodów

Marka Elit posiada dość bogatą ofertę: co prawda znana jest głównie jako “wynajem samochodów dostawczych Trójmiasto”, ale posiada także pojazdy osobowe oraz autolawety. Dlaczego warto zainteresować się właśnie tą wypożyczalnią? Dlatego, że osoby tam pracujące podchodzą do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Możesz odebrać wynajęty pojazd w dowolnie wybranym przez siebie punkcie (np. lotnisko, siedziba Twojej firmy lub dworzec kolejowy) i mieć pewność, że będzie on w 100% przygotowany do drogi. Bak zatankowany do maksimum, czyste i pachnące wnętrze, pełen pakiet ubezpieczeń oraz regularne kontrole techniczne: wszystkie te fakty wpływają na komfortową, bezstresową jazdę, wolną od jakichkolwiek nieprzewidzianych awarii czy usterek. Elit umożliwia wynajem samochodów dostawczych Trójmiasto w pakietach krótko- oraz długoterminowych. Cena w tych przypadkach jest ustalana indywidualnie: im dłuższy okres najmu, tym niższa stawka dobowa. Wszystko to zostało opracowane z myślą o korzyściach…dla Ciebie!

Warunki najmu

Jak działa wynajem samochodów dostawczych Trójmiasto Elit? Wszystkie zasady zostały spisane w szczegółowo przygotowanej umowie, dzięki czemu nie ma szans na jakiekolwiek wątpliwości lub niedomówienia. Przedstawię Ci pokrótce kilka punktów:

  • nie wolno palić papierosów w wynajętym pojeździe! Grozi za to kara finansowa.
  • jeżeli chcesz przewozić zwierzęta lub jakiekolwiek materiały brudzące, to musisz liczyć się z niewielką opłatą za dodatkowe sprzątanie.
  • nie zostawiaj kluczyków ani dokumentów w środku zaparkowanego pojazdu – ułatwia to potencjalną kradzież.
  • po zmierzchu parkuj wynajęty pojazd na parkingach strzeżonych.
  • jeżeli (jakimś cudem) przydarzy się jakakolwiek awaria, to niezwłocznie poinformuj o tym fakcie wypożyczalnię.
  • nie naprawiaj i nie przerabiaj wynajętego samochodu na własną rękę.

Chyba nie ma tutaj nic zaskakującego, prawda? Wszystkie te podpunkty są raczej oczywiste: dbaj o wynajęty pojazd jakby był Twoim własnym!

Elit Rent – nie tylko wynajem samochodów dostawczych Trójmiasto

Jak już wyżej mogłeś przeczytać, Elit oferuje także wynajem samochodów osobowych oraz autolawet. Ten drugi przypadek zasługuje na uwagę. Dlaczego? Ponieważ w stosunkowo tani i bezpieczny sposób możesz przewieźć uszkodzony pojazd z dowolnego europejskiego państwa. Wszystkie autolawety wyposażone są w niezbędny sprzęt, taki jak np. pasy, wyciągarki, dodatkowe najazdy i kable rozruchowe. Co więcej, istnieje także możliwość wynajmu autolawet z kierowcą, co wyróżnia usługi Elit Rent na tle innych wypożyczalni działających w Trójmieście.

Zainteresowany?

Zajrzyj już teraz na https://elitrent.pl/ i zapoznaj się szczegółowo z ofertą Elit Rent. Masz jakieś pytania? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać telefon do przedstawicieli marki. Pamiętaj, że przedstawiona na stronie oferta jest elastyczna i pracownicy zrobią wszystko, aby dopasować ją do Twoich potrzeb. Zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny. Wynajem samochodów dostawczych Trójmiasto? Tylko z Elit Rent!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here