Samochód dostawczy wynajem Gdańsk

Samochód dostawczy wynajem Gdańsk – zdarzyło Ci się już  wpisywać to zdanie w wyszukiwarkę? Ile razy zdarzyło się już, że miałeś problem z przewiezieniem czegoś w swoim niekoniecznie dużym aucie? A może masz własną firmę i nie opłaca Ci się kupować własnego dostawczaka, ale potrzebujesz czasami powiększyć swoją flotę? Jeśli choć jedno z zadanych pytań kołatało się już w Twojej głowie, to mam dla Ciebie gotowe rozwiązanie.

Wypożyczalnie są super!

I przekonało się już o tym wielu, wielu Polaków. Kiedyś nie było to tak popularne, jednak obecnie powstaje coraz więcej miejsc oferujących wynajem różnych pojazdów: od samochodów osobowych, przez lawety, a na dostawczakach skończywszy. To świetne rozwiązanie w przypadkach, kiedy:

  • Twoje prywatne auto doznało jakiejś usterki i utknęło u mechanika na kilka albo nawet kilkanaście dni (wiadomo – terminy…);
  • jesteś daleko od swojego miejsca zamieszkania (np. mieszkasz w Trójmieście i wybierasz się pociągiem w podróż do Zakopanego) i potrzebujesz wynająć coś na miejscu;
  • jesteś w trakcie przeprowadzki i przyda Ci się dodatkowy pojazd do przewożenia całego dobytku;
  • kupujesz coś dużego, o niestandardowych gabarytach i Twój zgrabny, aczkolwiek mały pojazd nie daje rady…
  • sprzedałeś właśnie swój dotychczasowy samochód, a nie masz jeszcze nowego, bo czekasz na super okazję.

To tylko niektóre sytuacje, kiedy warto znać adres lub numer telefonu do sprawdzonej wypożyczalni samochodów. A więc do rzeczy: samochód dostawczy wynajem Gdańsk (i ogólnie: Trójmiasto) – gdzie się udać? Ile to kosztuje? Jakie auta są do dyspozycji? Jaki okres najmu wchodzi w grę?

ElitRent

ElitRent to firma reklamująca się jako “samochody dostawcze – wynajem Gdańsk i okolice”. Dlaczego akurat ta marka zwróciła moją uwagę? Ponieważ wszystkie oferowane przez nią pojazdy są na bieżąco serwisowane, sprawdzane po każdym wynajmującym, dokładnie sprzątane i ubezpieczone. Ale tym, co wyróżnia ją na tle innych wypożyczalni jest możliwość negocjacji ceny przy dłuższym okresie wynajmu – ta informacja może szczególnie zainteresować przedsiębiorców, którzy czasowo potrzebują zwiększyć swoją firmową flotę (np. w gorącym okresie przedświątecznym, kiedy liczba zamówień jest nieporównywalnie większa w stosunku do reszty roku). Jeżeli chodzi o samochody dostawcze, to ceny zaczynają się już od 140 złotych za dobę. Na jej wysokość wpływa kilka czynników: okres najmu, marka wypożyczonego auta, ilość przebytych kilometrów. Jednak jak już wspomniano – kwota końcowa może ulec zmianie z korzyścią dla Ciebie. Pracownicy ElitRent zrobią wszystko, aby maksymalnie dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Twoje zadowolenie zawsze będzie stawiane na pierwszym miejscu.

Nie tylko samochody dostawcze

ElitRent posiada w swoim asortymencie nie tylko duże samochody dostawcze, ale również busy, auta osobowe i autolawety. Dopuszcza możliwość wyjazdu nimi za granicę naszego kraju (prawdopodobnie zostanie za to naliczona dodatkowa, aczkolwiek niewielka opłata). Najlepiej jest nawiązać kontakt z przedstawicielem firmy i o wszystko dokładnie zapytać. W razie jakichkolwiek wątpliwości, będziesz mógł zerknąć w szczegółowo przygotowaną umowę najmu, która zawiera niemal wszystkie możliwe sytuacje losowe (np. jak to wygląda z przewozem zwierząt, substancji brudzących, co w razie kradzieży, kolizji, wypadku drogowego itp.). Odsyłam Cię na stronę elitrent.pl, gdzie znajdziesz więcej szczegółów dotyczących oferty i wszelkie niezbędne dane kontaktowe. Samochód dostawczy wynajem Gdańsk? Albo inny pojazd na terenie Trójmiasta? Tylko z ElitRent!

Tekst artykułu został stworzony dzięki seomamut.pl , agnecji marektingu z okolic Gdańska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here