Pomysł na biznes internetowy
fot. pixabay.com

Zastanawiasz się nad własnym biznesem? W takim przypadku doskonałym wyborem może być własny sklep internetowy. Dzisiaj jego założenie jest prostsze niż myślisz! Poznaj pięć nietypowych pomysłów na biznes i dowiedz się jak zarabiać przez internet!

Pomysł na biznes internetowy – od czego zacząć?

Na świecie działają setki tysięcy sklepów internetowych, które mogą zaoferować niemalże wszystko, a właścicielom dać szansę na prowadzenie własnego biznsu i zarabianie przez internet. E-commerce, ponieważ właśnie tak określa się handel przez sieć, to stale rozwijająca się dziedzina, która jednocześnie wciąż daje szansę na atrakcyjny zarobek.

Najczęściej założenie własnego sklepu internetowego kojarzy się ze skomplikowanym tworzeniem jego strony internetowej. Dzisiaj jednak nie trzeba się tym przejmować – do dyspozycji są specjalne platformy sprzedażowe jak e-Sklep Shoplo, z którymi otwarcie własnego sklepu online jest naprawdę dziecinnie proste.

Co jest zatem potrzebne, aby założyć własny sklep internetowy? Najważniejszy jest dobry pomysł. To właśnie on leży u podstaw powodzenia działalności. Potem wszystko może pójść z górki!

Sklep WWW – dobry pomysł na biznes?

Na przestrzeni lat powstawały różne pomysły na biznes w internecie. Nie oznacza to jednak, że formuła handlu online się wyczerpała. Wprost przeciwnie! Dzisiaj e-commerce to atrakcyjna propozycja przeznaczona dla każdego, kto chciałby założyć własną firmę i realizować swoje pasje.

Prowadzenie własnego sklepu internetowego to szereg zalet, między innymi:

 • niski wkład początkowy w założenie biznesu
 • praca w elastycznych godzinach
 • możliwość prowadzenia biznesu w domu
 • zarabianie 24 godziny na dobę
 • perspektywa atrakcyjnych zysków
 • sposób na dorobienie do obecnej pensji
 • łatwe prowadzenie sklepu online

Te wszystkie zalety powodują, że założenie własnego sklepu internetowego jest dzisiaj bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto myśli o przejściu na swoje.

4 pomysły na to, co można sprzedawać w internecie

Co można sprzedawać w sklepie internetowym? Możliwości są nieograniczone! Sprawdź te pomysły na biznes w internecie, które mogą przynieść wysokie zarobki. A może zdecydujesz się na coś zupełnie innego?

 1. Sklep internetowy z produktami zero waste

To właśnie ten asortyment cieszy się dzisiaj największym powodzeniem wśród konsumentów. Wielorazowe woreczki na warzywa i owoce, ekologiczne gąbki do mycia naczyń oraz inne produkty zero-waste stają się coraz bardziej popularne.

 1. Sklep internetowy ze zdrowymi produktami spożywczymi

Coraz bardziej troszczymy się o swoje zdrowie, dlatego kupujemy coraz więcej dobrej żywności i suplementów diety. Sklep z takim asortymentem z pewnością przyciągnie wiele osób chcących zadbać o siebie i swoich bliskich.

 1. Sklep internetowy z kosmetykami niedostępnymi na polskim rynku

Popularnym produktem sprzedawanym w internecie są również kosmetyki. To bardzo szeroka rodzina produktów – kosmetyki naturalne, kosmetyki do malowania, akcesoria kosmetyczne. Warto wybrać te, które są jeszcze niedostępne na polskim rynku. Takie pomysły na biznes w internecie również dają dużą szansę powodzenia.

 1. Sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz

W internecie można również bez trudu zamówić produkty przeznaczone do aranżacji wnętrz. Stoliki, plakaty w ramkach, doniczki na rośliny, zastawa stołowa, świeczki – to jedynie parę produktów zaliczanych do tej kategorii. Sprzedaż w tym sektorze także może zapewnić atrakcyjne zyski.

Jak założyć własny sklep internetowy?

Dzisiaj założenie własnego sklepu internetowego jest naprawdę bardzo proste! Najlepszym wyborem będzie intuicyjna w obsłudze platforma sprzedażowa jak e-Sklep Shoplo, która umożliwia przygotowanie własnej witryny samodzielnie – bez potrzeby posiadania wiedzy w dziedzinie projektowania stron internetowych.

Wystarczy tylko wejść na stronę Shoplo, założyć własne konto, a następnie wybrać nazwę swojego sklepu internetowego. Do dyspozycji jest szeroka gama różnych szablonów stron, które można dopasować do każdego typu sprzedawanych produktów. Następnie należy dodać asortyment, informacje o sklepie, wyznaczyć metody płatności oraz dostawy i już można rozpocząć działalność!

Dodatkowo, e-Sklep Shoplo to bardzo atrakcyjna cena. Dogodny model abonamentowy powoduje, że założenie sklepu internetowego nie jest związane z wysokimi kosztami wstępnymi – ceny zaczynają się już od 49 złotych miesięcznie.

Dla tych, którzy chcą przekonać się, czy e-Sklep Shoplo to dobry wybór, przygotowano 3-miesięczny okres próbny – można poznać wtedy wszystkie funkcjonalności platformy bez żadnych opłat.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: https://www.pkobp.pl/firmy/konta/esklep/

Jak zarobić na sprzedaży internetowej?

Warto jednak pamiętać o tym, że nawet najlepsze pomysły na biznes w internecie wymagają wsparcia, aby sklep mógł zacząć przynosić atrakcyjne zyski.

Podstawa to dobra reklama, która będzie mogła pozyskać wielu nowych klientów. Do dyspozycji są różne metody promocji – optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych (SEO), kampanie linków sponsorowanych od Google, marketing w mediach społecznościowych, e-mail marketing.

Sklep online to pomysł na udany biznes – e-Sklep Shoplo sprawia, że handel online jest jeszcze łatwiejszy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here