Program do faktur - wersja sieciowa

Założenie własnej firmy to duże wyzwanie, szczególnie dla początkującego przedsiębiorcy. Jeżeli zakładamy rozwój firmy w krótkim czasie, wówczas potrzebne będzie sprawdzone oprogramowanie do wystawiania faktur, które zaoszczędzi czas i zadba o dokumentację sprzedażową. Warto wybrać dobrze już na początku by móc cieszyć się w pełni funkcjonalnym i użytecznych narzędziem niezależnie od okoliczności.

Jaki program do faktur?

Przydatny program do wystawiania faktur jest prosty w użyciu dla początkującego i obecnego pracownika. Posiada intuicyjny interfejs, dzięki czemu nauka jego funkcjonalności nie zajmuje dużo czasu. Oprogramowanie do fakturowania powinno być wyposażone w przydatne do pracy moduły. Oprócz możliwości wystawiania faktur powinno mieć dodatkowe funkcje jak np. generowanie JPK, tworzenie karotek towarów, klientów, przygotowywanie raportów sprzedaży, analizę zysku czy w intuicyjny sposób dopasowywać się do jego użytkownika chociażby za sprawą możliwości personalizacji wyglądu dokumentów, dodania własnego logo, czcionki itp. Profesjonalne wystawianie faktur wymaga dobrego narzędzia jakim jest Faktura Small Business Handel od łódzkiej firmy MEGA-TECH. To program magazynowy do wystawiania faktur, prosty w użyciu i w pełni funkcjonalny. Posiada wiele ciekawych opcji jak np. wystawianie faktur w różnych językach, walutach, oznaczanie danych, kategorii, seryjny wydruk, wysyłanie faktur e-mailem do klientów, czy eksport dokumentów do różnych formatów plików. Użytkownik otrzymuje wsparcie pomocy technicznej, bieżącą darmową aktualizację programu o ulepszane i bardziej rozbudowane moduły oraz aktualnie obowiązujące regulacje. Dodatkowo istnieje możliwość utworzenia kopii bezpieczeństwa, przed utratą danych podczas np. zawirusowania komputera.

Po co wersja sieciowa?

Program przygotowany do wersji sieciowej to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla rozwijających się firm. Codzienna praca na jednym stanowisku komputerowym z czasem może okazać się nie wystarczająca. Firmie przybędzie pracowników, a wraz z tym powstanie potrzeba dodatkowych stanowisk pracy. Wystawianie faktur na wielu stanowiskach jednocześnie jest możliwe właśnie dzięki wersji sieciowej programu fakturującego. Faktura Small Business Handel posiada taką funkcjonalność. Użytkownicy wystawiają faktury na różnych stanowiskach, dokonują zmian w systemie w jednym czasie. Wprowadzane zmiany widoczne są online dla pozostałych użytkowników, co zapobiega duplikacji informacji. Wszystko oparte jest na opracowanym modelu bazy danych umieszczanych na jednym centralnym serwerze. Takie rozwiązanie to nic innego jak połączenie komputerów, na których wystawiane są faktury za pomocą internetu z serwerem zewnętrznych, na którym znajduje się owa baza danych. Do połączenie potrzebny jest więc internet ale i także dobry program do faktur, który to umożliwi. Takie oprogramowanie to Faktura Small Business Handel. Ze względu na możliwość połączenia z serwerem zewnętrznym dane są chronione, zatem awaria komputera nie spowoduje ich utraty. 

Zalet korzystania z dobrego programu fakturującego jest dużo. Faktura Small Business to szybkie, intuicyjne i w pełni bezpieczne wystawianie faktur. Fakturowanie z tym narzędziem to możliwość pracy z każdego miejsca na świecie, które umożliwia połączenia z internetem.To profesjonalne wsparcie pomocy technicznej oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Warto korzystać z programu, który zadba o firmę i jej finanse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here