Jaki tort wybrać dla naszego dziecka?

0
1103

Wybór tortu a zainteresowania dziecka

Nie od dziś wiadomo, że dla naszych dzieci najważniejszym elementem każdej imprezy jest słodki tort. Gdy maluszek rośnie, pojawiają się u niego pasje, a z nimi oczekiwania, że ciasto będzie do nich nawiązywać. Gdy nasza mała księżniczka lubi podkradać nam obcasy, czy próbuje sił w malowaniu się, warto zawrzeć takie akcenty na torcie. Możliwości jest wiele. Mali fani zwierzątek mogą mieć słodkie wiewiórki, kotki czy dinozaury. Dużo pięknych wzorów i pomysłów możecie podejrzeć tutaj: https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci. Gdy nasze dziecko zdmuchnie świeczki z takiego tortu, będzie naprawdę szczęśliwe.

Smak ciasta

Gdy kupujemy torty dla dzieci, warto sugerować się ich ulubionymi smakami. To jest w końcu ich dzień. W Pracowni Artystycznej Sarzyński ciasta są nie tylko w wielu wariantach wizualnych, ale też smakowych. Dzieci będą zachwycone, gdy w środku będzie ich ulubiona czekolada, maliny, czy pistacje. Mamy do wyboru nie tylko smaki kremów, ale też biszkoptów. Dodatki świeżych sezonowych owoców również wzbogacają smak tortów. Wariacji jest dużo, dlatego każdy rodzic z pewnością wybierze smak odpowiadający jego dziecku.

Impreza tematyczna

W momencie, gdy w odpowiedzi na zainteresowania dziecka organizujemy imprezę tematyczną, warto by tort stanowił centrum wydarzenia. Będzie to łatwe zadanie, gdy mamy możliwość wyboru z tak dużej ilości wzorów. Przykładowo, nasz maluch uwielbia żaglówki, a my organizujemy przyjęcie w marynarskim stylu nad wodą. Najlepiej by tort był niebieski ze wzorem małej łódki. Dzięki umiejętnościom cukierników z Pracowni Artystycznej Sarzyński my nie musimy się martwić o to, że wykonanie mogłoby być za trudne. Profesjonaliści upieką nie tylko smaczne ciasto, ale je też pięknie udekorują, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów, czyli dzieci. Organizując przyjęcie mamy na głowie dużo obowiązków, dlatego ten słodki element warto zlecić specjalistom. Będzie to z pewnością wisienka na torcie naszego przyjęcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here