Który ośrodek narciarski w Szczyrku jest najlepszy

Na rodzinne, zimowe wakacje, firmową imprezę, romantyczny weekend czy aktywny urlop z przyjaciółmi – Szczyrk jest zawsze strzałem w dziesiątkę. Zastanawiasz się jedynie, w którym ośrodku narciarskim czeka na Ciebie jak najwięcej zabawy, ale też jak najmniej stresu? Gdzie nauczysz się jeździć na nartach i gdzie emocje sięgną zenitu? Z tego artykułu dowiesz się, gdzie na pewno warto zainwestować w karnet, jeśli wybierasz się do Szczyrku.

Integracyjny wyjazd – co oferuje Ci Szczyrk?

Górski klimat niewątpliwie zawsze sprzyja firmowym wyjazdom, a w Szczyrku znajdziesz bez problemu wiele fantastycznych atrakcji oraz ciekawych i skutecznych sposobów na rozładowanie nadmiaru stresu. Możesz wybrać np. ośrodek narciarski, który zaoferuje nie tylko naukę dla poczatkujących narciarzy, ale różne zawody i zabawy na śniegu, nastawione na rywalizację, ale i współpracę w zespole. Dla większej grupy uczestników, na Beskid Sport Arenie, istnieje opcja nawet rezerwacji jednego ze stoków, w celu zorganizowania prawdziwych i emocjonujących zawodów sportowych. Także wieczorem chętnie zostaniecie na terenie ośrodka. Po aktywnym szusowaniu na stokach, nogi same zaprowadzą Was do restauracji z DJ-em i świetną zabawą.

Na miejscu funkcjonuje także wypożyczalnia nart, w której możesz wcześniej zarezerwować sprzęt dla wszystkich pracowników. Jeśli brakuje Ci więc inspiracji na zaplanowanie imprezy integracyjnej, to animatorzy z ośrodka z powodzeniem przygotują całą listę interesujących propozycji.

Romantyczny weekend z nauką na nartach?

Jeśli w tym roku nie masz żadnego fajnego pomysłu na niezapomniane Walentynki, to być może zarezerwujesz przytulny apartament w Szczyrku i zapiszesz siebie i partnerkę na naukę jazdy na nartach? To świetna okazja, by ten czas spędzić w wyjątkowej atmosferze, a przy okazji mega aktywnie.

Szkółka narciarska w Szczyrku oferuje także krótkie kursy, trwające jeden dzień czy weekend. Możesz więc przygotować rewelacyjną niespodziankę, nie zdradzając wcześniej wszystkich planów, zwłaszcza, że w ośrodku Beskid Sport Arena działa też największa i najlepiej wyposażona wypożyczalnia nart w Szczyrku, gdzie będziesz mieć dostęp do profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu. W Szczyrku nie brakuje także klimatycznych miejscówek na romantyczną kolację. Znajdziesz też m.in. SPA czy kino. To będzie więc na pewno dla Was emocjonujący i magiczny weekend.

Rodzinne wczasy na nartach – gdzie się wybrać?

W Szczyrku rodzinne wakacje będą zawsze udane. I to bez znaczenia, czy odwiedzisz to miasto jesienią czy zimą, zawsze bowiem znajdziesz coś ciekawego i to dla całej rodziny. Jeśli zima to oczywiście narty, a Szczyrk tutaj zapewni kapitalne warunki, także dla mniejszych dzieci.

Przede wszystkim rodzice nie muszą się obawiać niebezpiecznych wyciągów, na których małe dzieci mają często problem z wysiadaniem czy wsiadaniem. Kolej linowa w szczyrkowskim ośrodku Beskid Sport Arena to wygodna i nowoczesna sześcioosobowa kanapa, na której nawet większa rodzina może za jednym razem wjechać na stok. Ponadto wjazd kolejki jest za permanentnie monitorowany. Jeśli dziecko nie poradzi sobie, by zejść czy wsiąść, to pracownik zwolni przejazd albo całkowicie zatrzyma wyciąg.

W ośrodku zaplanujesz też dla najmłodszych naukę na nartach. Lokalne przedszkole narciarskie zaprasza na zajęcia już nawet  3-latków. W strefie dla dzieci przygotowane są też fantastyczne zajęcia i zabawy. Dzięki temu rodzice mogą złapać trochę oddechu i mieć trochę więcej czasu dla siebie.

W Szczyrku jest gdzie jeździć!

Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp do wielu ciekawych tras narciarskich, to w Szczyrku kupisz wspólny skipass – karnet który upoważnia do wejścia na trzy największe ośrodki w mieście i zapewnia dostęp do aż 40 km tras o różnym stopniu trudności. Możesz też zdecydować się na poszczególne trasy narciarskie w Szczyrku, wybierając karnet w konkretnym ośrodku narciarskim.

Ciekawą ofertę posiada tutaj np. BSA (Beskid Sport Arena) z łatwiejszą, ale optymalnie długą trasą na 1200 m z kątem nachylenia do 30% i tunelem o długości 50 m, by eliminować kolizje w miejscu przecinania się tras. W BSA możesz także szlifować swoje umiejętności i odpowiednio dozować poziom trudności, zaczynając od bardzo łatwej trasy na 200 m, a kończąc na trudniejszych odcinkach na 800 czy 1000 m.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here