Kto może otrzymać darmowy terminal płatniczy bez abonamentu?

W ciągu ostatnich 6 miesięcy w ramach programu Polska Bezgotówkowa trafiło do przedsiębiorców ponad 60 tys. terminali płatniczych. Dowiedz się, kto może otrzymać darmowy terminal bez abonamentu!

Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa agentów rozliczeniowych i wydawców kart przy udziale Związku Banków Polskich i sektora publicznego. Inicjatywa ma na celu wsparcie przedsiębiorców, którzy do tej pory nie zapewnili w swojej placówce możliwości płatności bezgotówkowych.

Polacy wysoko cenią sobie transakcje bezgotówkowe

Zaletą płatności bezgotówkowych jest oszczędność czasu i komfort związany z tym, że konsument nie musi nosić przy sobie dużej ilości gotówki. Klienci coraz częściej doceniają też możliwość skorzystania z dodatkowych rabatów i ofert wydawców kart.

Co więcej, na tle innych narodowości Polacy szczególnie polubili płatności bezgotówkowe. Jak wyjaśniają w badaniach opinii publicznej, preferują tę formę przede wszystkim ze względu na wygodę i oszczędność czasu. Na popularności zyskują także płatności zbliżeniowe. Polacy płacą w ten sposób trzy razy częściej niż ich europejscy sąsiedzi.

W niektórych miejscach w Polsce wciąż jednak nie zawsze można płacić kartą. Terminali płatniczych brakuje zwłaszcza w małych i średnich punktach usługowo-sprzedażowych, m.in. na targach, bazarach, w małych sklepach osiedlowych, a także salonach fryzjerskich, kosmetycznych. Nie zawsze konsumenci mogą się też obyć bez gotówki w warsztatach samochodowych czy firmach przewozowych opłacając bilet za przejazd. To właśnie do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy nie oferują swoim klientom możliwości dokonywania transakcji bezgotówkowych, skierowany jest program Polska Bezgotówkowa.

Kto może otrzymać terminal karty płatniczej za darmo?

W programie może wziąć udział przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmował w swoich placówkach płatności kartami płatniczymi. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat programu Polska Bezgotówkowa, wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/oferta/.

By wziąć udział w programie należy wejść na stronę www.BezGotowki.pl, wybrać odpowiedni terminal za 0 zł, wypełnić zgłoszenie i po przejściu weryfikacji czekać na kuriera z dostawą.

Dzięki udziałowi w programie Polska Bezgotówkowa mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać aż do trzech darmowych terminali płatniczych i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od transakcji dokonywanych kartą. Nie ponoszą też kosztów związanych z obsługą terminali – m.in. nie płacą za najem urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here